top of page

שאלות נפוצות

מעוניין לעשות מדרסים? להתאים אביזר אורתופדי?
מחפש נעליים אורתופדיות שמתאימות לרגל שלך?
אספנו לכאן מספר שאלות נפוצות שיעזרו לכם להבין קצת יותר 

 • מי זקוק למדרסים, איך אני יודע אם אני צריך מדרסים?
  להלן מספר דרכים לדעת אם אתה זקוק למדרסים: פגישה עם רופא אורתופד והוא הממליץ על מדרסים המלצה של פיזיותרפיסט למדרסים אני סובל מכאבי באזורים שונים בגוף, בעיקר גב ובכפות הרגליים בעלי כף רגל שטוחה - פלטפוס בעלי קשת גבוה בכף הרגל - אולפוס כאשר הרגליים נראות עקומות כאשר אני עומד זקוף כאבים בכף הרגל באזורים שונים אני מרגיש שאני דורך על סיכות בעקב של הרגל כאשר אני עומד או הולך חולי סכרת בעלי רגל נפוחה ורגישה לפציעות כאבי ברכיים ורגלים נפוחות במהלך ובסוף פעילות גופנית הרגשה שהרגליים בעמידה קורסות כלפי חוץ או כלפי פנים כפי שאתם רואים יש הרבה סיבות ושאלות שאפשר לשאול כדי לדעת אם אתה זקוק למדרסים. המלצתנו היא, אם אתם לא יודעים בוודאות, עדיף קודם כל להתייעץ עם רופא אורתופד או פיזיותרפיסט כדי לקבל חוות דעת. ם ללא אבחון וגם ללא בעיות ספציפיות, בהחלט ניתן להשתמש במדרס על מנת ליצור שיפור בנוחות ובאיכות ההליכה והיציבה. למשל, כאשר מדובר בהליכות יומיומיות, עמידה ממושכת על הרגלים בעת העבודה, בעת פעילות ספורטיבית. וכל הפעולות היומיומיות הרגילות שלנו וכל זאת כדי לגרום לכף הרגל להתעייף פחות, המדרס נועד ליצור ריכוך, שיכוך ואיזון נכון אשר ימנע לחצים לא רק על כף הרגל אלה גם לשאר חלקי הגוף.
 • אני צריך מדרסים מה עכשיו ?
  מה שנותר לעשות כעת זה לבחור מכון אורתופדי שיעשה לכם את המדרסים בפגישה אצלנו לדוגמה, לאון יבצע בדיקה של כל הממצאים, אנחנו בוחנים כל פרמטר של הלקוח, גיל, משקל, היסטוריה רפואית, בעיות פיזיולוגיות, פיזיות. ניבחן את סגנון הנעלה שלכם, אלגנטית, מקצועית, ספורטיבית, או יומיומית. נבצע בדיקה ממוחשבת שעוזרת לנו באבחון של לחצים על כף הרגל ניקח מידות בעזרת טביעת רגל בחומר ספוגי, כדי שנוכל לבנות את המדרסים ממש לפי צורת כף הרגל הייחודית שלך.
 • איך בוחרים מקום טוב לעשות בו מדרסים ?
  זו הדרך שאני הייתי ממליץ אם אני הייתי צריך לבחון ולבחור היכן לייצר את המדרסים שלי. אין כמו חוות דעת מאדם קרוב אשר התנסה. לשאול כמה שיותר אנשים מסביב על המלצות ואיפה הם עשו. חוות דעת ניתן למצוא גם בחיפושים ברשת, אומנם זה לא משתווה להמלצה של חבר או מכר אך גם אפשרות זה יכולה לסיעה בקבלת ההחלטה פגישת היכרות. מדרסים הם לא מוצר זול וכמו כן זהו מוצר שאמור לעזור לנו מבחינה פיזית לכן חשוב לבצע בדיקה קפדנית של המקום תמיד לשאול מי מכין לי את המוצר, האם עומד מולי אדם שמבצע רק את המכירה או האם הוא הטכנאי אשר מייצר את המדרס, כאשר מדובר בהתאמה אישית של מוצר אורתופדי הייתי מעדיף לבצע את ההזמנה והבדיקה ע"י איש מקצוע ולא רק מוכר. בדיקה חשובה זה האם המדרס מיוצר במכון או נשלח למקום אחר. כאשר מבוצעת ההתאמה של המדרס בעת קבלת המוצר, כאשר המדרס מבוצע במקום שהזמנתם, תמיד יהיה ניתן לבצע אדפטציות קטנות שלפעמים זקוקים להם במוצרים מהסוג הזה סיבה נוספת למכון אורתופדי שמייצר את המדרס במכון עצמו הוא שכאשר נגיע לביקורות תקופתיות, המכון יוכל לתחזק לנו את המוצר ובכך לשמור על אריכות חיי המדרס חשוב לשאול האם יהיה צורך בתיקון או ביקורת תקופתית האם המכון מבצע זאת.
 • מה זה מדרסים בהתאמה אישית לפי מידת גבס ?
  כל כף רגל שונה מכף רגל אחרת. אנו עובדים בשיטה שנקראת "מדרסים בהאמה אישית לפי מידת גבס בשימוש מכונת וואקום" אני בונה את המדרס במדויק לפי צורת הרגל של כל לקוח והבעיה הספציפית ומתייחס לפרמטרים נוספים כמו גיל, משקל, סגנון הנעלה, והיסטוריה רפואית. אני מאמין שרק בשיטה הזאת ניתן לבצע מדרס מותאם אישית נכון. אשר ישרת את הלקוח בצורה הנכונה והיעילה ביותר.
 • אורך חיים של מדרסים ?
  חיי מדרס הוא נושא מורכב לרוב מדרס טוב מחזיק בין שנתיים לחמש שנים. קשה לתת זמן מדויק כי אחרי הכל מדובר בהרבה משתנים כמו משקל, כמות שימוש, סגנון חיים, סגנון נעליים ועוד. בלאון אורטופדיה אנו מזמינים את הלקוחות שלנו לביקורות תקופתיות ללא עלות. כאשר הלקוח מגיע לביקורות, במידה וניראה שיש צורך בתחזוקה, כיוונון או החלפת שכבות אנו נבצע את התחזוקה ובכך נעזור להאריך את חיי המדרס שלך
 • האם יש צורך בתחזוקת מדרס?
  במכון שלנו, אם יש צורך בתיקונים ובתחזוקה, הדבר יבוצע במקום. ניתן להגיע בכל שלב לאחר הזמנת המדרסים בכל זמן שתזדקקו לנו ואני אטפל בכם בשמחה. בנוסף נבצע לעיתים בדיקות וביקורות תקופתיות של המדרס ללא עלות. אם יהיה צורך בתחזוקה של המדרס אני אבצע אותו כחלק מהשירות ומהסטנדרט שהצבנו כאן בלאון אורטופדיה בפני הלקוחות שלנו
שאלות נפוצות
bottom of page