מפרידי אצבעות בהתאמה אישית

אצבעות עקומות בכף הרגל עולות אחת על השניה, זאת בעיה לא קטנה. ולמען האמת יש הרבה מאוד אנשים, שסובלים מבעיה זאת, אם זה בגלל אצבע שרוכבת על אצבע שמתחתיה וגורמת ליבלות

או בנוסף לכך ציפורן של אצבע אחת חודרת את העור של האצבע שמתחתיה או מעליה ועלולה לגרום לפצע וזיהום. כמו כן פריסת הלחצים ברגל בעלת אצבעות עקומות היא מאוד בעייתית ועלולה לגרום להתפשטות הכאבים בכל כף הרגל. מה שגרם לי לצאת לחיפושים אחר פתרון הגיוני וזול לכאלו שלא מעוניינים בניתוח.

מה זה מפריד אצבעות בהתאמה אישית אצל לאון אורטופדיה?

אנשים שסובלים מאצבעות עקומות ולא מעוניינים בניתוח מחפשים אחר מוצרי מדף שונים שעשויים מסיליקון או ספוגית, כדי להפריד את האצבעות זו מזו. יש אצלי כמה מפרידי אצבעות כאלה במגירה, אם מדובר מצב קל בשמחה אתן. אך הבעייתיות באצבעוני סיליקון כאלו לרוב זה שאצבעונים אלו מגיעים במידות קבועות כיאה למוצר מדף.

הבעיה כאן היא למעשה ברורה, הראי אצבעות עקומות לא תמיד מתעקמות באותם המקומות.

וכמו כן גודל הרגלים שלנו הוא לא גודל סטנדרטי על אחת כמה וכמה אם מדוברה בבעיית דפורמציה ברגל.

כל אדם שיש לו עיוות באצבעות כף הרגל, סביר להניח שהעיוות באצבעות יהיה שונה.


מצאתי פתרון, מוצר המיוצר מחומר מיוחד, בהתאמה אישית לכף הרגל הייחודית של המטופל, שעשוי להביא להקלה בכאבים. זה לא תרופת פלא, וזה לא יגרום לתיקון של העיוות, אך הפתרון עשוי להקל על הסבל ולאפשר ללכת בנוחות המרבית האפשרית לאורך זמן.

בעזרת מפריד האצבעות אנחנו מאפשרים לכל אצבע להיות מונחת בכיוון הנכון בתוך הנעליים, וכך פצעים ויבלות שלא הצליחו עד עכשיו להחלים בשל העומס שהופעל עליהם תדיר, חווים הקלה בעומס, מחלימים ומאפשרים לאנשים ללכת בנחת ללא כאבים. באמצעות בניית מפריד האצבעות אנו מניחים תשתית להחזרת האצבעות למקומן הטבעי.

למי בעצם מיועד המפריד אצבעות בהתאמה אישית ?

כפות הרגליים שלנו אחראיות על היציבה של הגוף כולו ולכן כאשר מתקיימת פגיעה ועיוות בכף הרגל הגוף כולו נכנס למצב של חוסר איזון, לכן חשוב מאוד לשמור על מבנה נכון של כף הרגל ועל מנח נכון של אצבעות הרגליים אחרת, יכולות להתפתח תחושות אי נוחות ואף כאבים”.

במהלך השנים מתרחשים שינויים במבנה כף הרגל (כתוצאה מתורשה או מגורמים חיצוניים כגון נעילת נעליים לא נוחות, תאונות או ניתוחים שלא הצליחו) ועלולים להתפתח מצבים שונים של עיוותים באצבעות כף הרגל. למשל, תחושת שריפה בכרית כף הרגל, כאבים בבהונות ובגב כף הרגל, התפתחות של אצבע פטיש, יבלות במפרקי האצבעות, עקצוצים, תחושת נימול ועוד..

במהלך השנים נחשפתי למקרים רבים בהם אנשים הגיעו לטיפול לאחר ניתוחים שלא הצליחו או שאיבדו מיעילותם עם השנים, ישנם גם אנשים שמסיבות גיל או בריאות לא יכלו לעבור ניתוחים לתיקון עיוותים בכף הרגל ולכן הם פונים אלי כדי שאבנה להם מפריד אצבעות אינדיבידואלי זה.

כמו כן יש גם את סוג האנשים שפשוט לא מעוניינים בניתוחים פלסטים בשום שלב בחיים.

לאון אורטופדיה, מדרסים בהתאמה אישית לפי מידת גבס, אביזרים אורתופדים ונעלים אורתופדיות

03-906-5777 :טלפון

127 רמת-גן, רחוב זאב ז'בוטינסקי

©2018 by Leon Orthopedics. Proudly created with Wix.com and alex gelfond